Film promocyjny

Film promocyjny

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej produkcji filmów promocyjnych z wykorzystaniem drona. Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta, jesteśmy w stanie wykorzystać potencjał drona w produkcji filmów promocyjnych Twojej firmy. Przywiązujemy dużą wagę do oczekiwań i preferencji widzów, co pozwala nam stworzyć skuteczne narzędzia promocyjne.

Nasze filmy promocyjne z wykorzystaniem drona pozwalają na pokazanie nowej perspektywy oraz gwarantują niesamowite ujęcia, a efekt produkcji filmowej zapada długo w pamięci. W realizacji zdjęciowej i filmowej korzystamy z profesjonalnego drona, który posiada możliwość zmiany obiektywów. Dostarczamy materiał filmowy w wysokiej jakości, w rozdzielczości 4K przy 25-50 kl/s.

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się produkcją filmową do TV, tworzeniem filmów korporacyjnych, biznesowych oraz promocyjnych i reklamowych. Dzięki naszemu podejściu, doświadczeniu oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Film promocyjny, filmowanie dronem, zdjęcia z drona, filmy z drona, produkcje filmowe.

 
 

Zobacz gdzie możesz wykorzystać film promocyjny

Zapoznaj się z naszą ofertą usług na Eventmovie oraz VIDEO-DRONEzdjęcia i filmy z drona

Fotografia lotnicza

Fotografia lotnicza z drona – profesjonalne zdjęcia z powietrza

Zajmujemy się fotografią lotniczą z drona, tworząc profesjonalne zdjęcia z powietrza. Dzięki naszemu doświadczeniu i badaniu potrzeb klienta, potrafimy wykorzystać potencjał drona i fotografii lotniczej w produkcji zdjęciowej. Nasze zdjęcia z drona zapewniają nową, imponującą perspektywę, która pozostaje w pamięci.

Wykorzystujemy profesjonalnego drona z możliwością zmiany obiektywów, co pozwala nam na wykonanie zdjęć lotniczych w rozdzielczości 20Mpx. Nasza oferta usług obejmuje fotografię lotniczą, zdjęcia biznesowe oraz produkcję filmową promocyjną i reklamową.

Warto zwrócić uwagę, że zdjęcia lotnicze wykonane przez naszą firmę są skutecznym narzędziem reklamowym i promocyjnym, ponieważ wiemy, na co zwracają uwagę widzowie. Dlatego nasze realizacje zdjęć lotniczych są dopasowane do potrzeb klientów.

 
 

Zobacz gdzie możesz wykorzystać fotografie lotniczą z drona

Jeśli potrzebujesz zdjęć z drona lub filmów z drona, zapoznaj się z naszą ofertą usług na Eventmovie lub VIDEO-DRONE. Warto również wziąć pod uwagę, że korzystając z naszych usług, otrzymasz zdjęcia lotnicze oraz filmowe z drona jak i ujęcia stacjonarne – wszystko w jednym miejscu.

Jeśli szukasz specjalisty od fotografii lotniczej z drona, skontaktuj się z nami już dziś!

fotografia lotnicza, zdjęcia dronem, zdjęcia z drona, filmowanie z drona, zdjęcia lotnicze.

Zdjęcia z powietrza

Zdjęcia z powietrza

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych zdjęć z powietrza przy użyciu dronów. Oferujemy usługi takie jak fotografa lotnicza, zdjęcia biznesowe, produkcja reklamowa oraz promocyjna.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę zdjęć z powietrza?

 • Doświadczenie: Jesteśmy w branży od lat i wykonaliśmy wiele projektów dla zadowolonych klientów.
 • Indywidualne podejście: Nasze podejście do projektu jest indywidualne dla każdego klienta. Dostosowujemy się do jego potrzeb i preferencji.
 • Profesjonalny sprzęt: Dysponujemy profesjonalnym dronem, który pozwala na tworzenie wysokiej jakości zdjęć o rozdzielczości 20Mpx.
 • Kreatywność: Nasz zespół twórców jest pełen pomysłów na oryginalne ujęcia, które z pewnością przyciągną uwagę widza.
 • Skuteczność: Nasze zdjęcia z powietrza są skutecznym narzędziem reklamowym i promocyjnym, które przyciągają uwagę i zapadają w pamięć.
 • Bezpieczeństwo: Pracujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewniając bezpieczeństwo zarówno naszym pracownikom, jak i klientom.
 • Nasza oferta obejmuje:

 • Fotografię lotniczą: Wykonujemy zdjęcia z lotu ptaka, pokazując nieznane wcześniej perspektywy.
 • Zdjęcia biznesowe: Wykonujemy zdjęcia budynków, obiektów przemysłowych, terenów inwestycyjnych i wiele innych.
 • Produkcję reklamową i promocyjną: Realizujemy projekty wideo i zdjęciowe dla firm, które chcą wypromować swoją markę i zwiększyć zainteresowanie swoimi produktami lub usługami.
 • Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Wybierz nas, a z pewnością będziesz zadowolony z efektów naszej pracy.

   
   

  Zobacz gdzie możesz wykorzystać zdjęcia z powietrza?

  Zdjęcia z powietrza, zdjęcia dronem, zdjęcia z drona, produkcje zdjęciowe, filmowanie z drona.

  Zapoznaj się z naszą ofertą usług na Eventmoviefilmy reklamowe i filmy promocyjne oraz VIDEO-DRONEzdjęcia z drona i filmy z drona.

  Filmy z powietrza

  Filmy z powietrza

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty filmów z powietrza, które tworzymy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi filmowe z wykorzystaniem drona, które pozwalają na uzyskanie niesamowitych ujęć z powietrza.

  Dzięki badaniu potrzeb klientów dostosowujemy naszą produkcję filmową tak, aby spełnić ich wymagania. Nasz zespół zna potencjał dronów i wie, jak wykorzystać ich możliwości w produkcji filmowej. W ten sposób tworzymy skuteczne narzędzia reklamowe i promocyjne, które przyciągają uwagę i pozostają w pamięci widza.

  W naszej ofercie znajdują się filmy z powietrza, które wykonujemy za pomocą profesjonalnego drona z możliwością zmiany obiektywów. Nasze materiały filmowe są dostarczane w rozdzielczości 4K przy 25-50kl/s, co zapewnia doskonałą jakość obrazu.

  Nasza firma od lat zajmuje się produkcją filmową do TV, tworzeniem filmów korporacyjnych, biznesowych oraz produkcją promocyjną i reklamową. Nasze filmy z powietrza to gwarancja niesamowitych wrażeń i zapadających w pamięć ujęć. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jakie korzyści może przynieść Ci produkcja filmowa z wykorzystaniem dronów.

  Film z powietrza, filmowanie dronem, zdjęcia z powietrza, produkcje filmowe, filmowanie z drona.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług filmowych z powietrza

  Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy poszukują wysokiej jakości filmów z powietrza, wykonanych z użyciem nowoczesnej technologii dronowej.

  Oferta:

 • Filmowanie z powietrza – nasze drony są wyposażone w wysokiej jakości kamery, które pozwalają na uzyskanie niesamowitych ujęć z powietrza. Oferujemy filmowanie krajobrazów, miast, obiektów przemysłowych i budowlanych, a także imprez masowych i eventów.
 • Fotografia z powietrza – wykonujemy zdjęcia lotnicze o wysokiej rozdzielczości, które mogą być wykorzystane do celów marketingowych, na potrzeby stron internetowych, katalogów i broszur.
 • Reklamy i promocja – realizujemy unikalne i atrakcyjne spoty reklamowe, które wyróżniają się na tle konkurencji i przyciągają uwagę potencjalnych klientów.
 • Inspekcje techniczne – wykorzystując drony, możemy przeprowadzić dokładne i skuteczne inspekcje techniczne obiektów przemysłowych, energetycznych oraz budowlanych.
 • Nasi operatorzy dronów posiadają odpowiednie certyfikaty i doświadczenie, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Realizujemy projekty na terenie całego kraju.

  Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

  Zapoznaj się z naszą ofertą usług na Eventmoviefilmy reklamowe i filmy promocyjne oraz VIDEO-DRONEzdjęcia z drona i filmy z drona.

  Film reklamowy

  Film reklamowy

  Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie tworzenia filmów reklamowych z wykorzystaniem drona. Nasze podejście opiera się na wieloletnim doświadczeniu oraz badaniu potrzeb klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykorzystać potencjał drona w produkcji filmowej w Twojej firmie oraz zwrócić uwagę na preferencje widzów, co skutkuje efektywną realizacją filmową. Nasze filmy reklamowe z drona prezentują nową perspektywę i gwarantują niezapomniane ujęcia, a efekt końcowy pozostaje w pamięci na długo.

  W naszych projektach wykorzystujemy profesjonalnego drona z możliwością zmiany obiektywów. Dostarczamy materiał filmowy w najwyższej jakości 4K przy 25-50 klatkach na sekundę, aby uzyskać jak największą jakość obrazu.

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji filmowej do TV, tworzeniu filmów korporacyjnych, biznesowych oraz produkcji promocyjnych i reklamowych. Zapewniamy kompleksowe podejście do każdego projektu oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że nasze filmy reklamowe z wykorzystaniem drona będą skutecznym narzędziem promocji Twojej firmy.

  Film reklamowy z drona, filmowanie dronem, zdjęcia z drona, filmy z drona, produkcje filmowe.
   
   

  Zobacz gdzie możesz wykorzystać film reklamowy

  Zapoznaj się z naszą ofertą usług na Eventmovie oraz VIDEO-DRONEzdjęcia i filmy reklamowe z drona

  Film z budowy

  Dlaczego film z budowy jest kluczowy dla udanej inwestycji?

  Film z budowy to niezbędny element każdej udanej inwestycji, ponieważ dostarcza wiele korzyści dla deweloperów, inwestorów, firm budowlanych oraz klientów.

 • Dla deweloperów i inwestorów film z budowy ułatwia promocję inwestycji w mediach społecznościowych, na stronie internetowej oraz w prezentacjach dla klientów i inwestorów. Jest to świetny sposób na budowanie wizerunku inwestycji oraz zwiększenie zainteresowania nią.
 • Dla firm budowlanych film z budowy pozwala na dokładną dokumentację postępów prac i każdej fazy budowy. Dzięki temu można śledzić, jak przebiega projekt, jakie problemy się pojawiają i jak są rozwiązywane. Kręcenie filmów na potrzeby dokumentacji technicznej jest szczególnie ważne w przypadku dużych projektów, gdzie jest wiele elementów do kontrolowania.
 • Dla klientów film z budowy pozwala na lepsze zrozumienie projektu oraz na przekonanie ich do inwestycji, co z kolei przekłada się na zwiększenie szans na sukces projektu.
 • Ogólnie, filmy z budowy są świetnym narzędziem do promocji dowolnego etapu inwestycji w internecie, na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. Dzięki filmowi można pokazać, jak postępują prace budowlane, jakie są ich efekty oraz jak prezentuje się całokształt nieruchomości na każdym z etapów prac budowlanych.

  Film reklamowy z drona, filmowanie dronem, timelapse z budopwy, filmy z drona, film z budowy.
   
   

  Oferta filmów z budowy

  Monitoring placu budowy

  Ofertę monitoringu placu budowy realizujemy poprzez umieszczenie kamer na terenie budowy. Dzięki temu masz możliwość doglądania prac budowlanych w czasie rzeczywistym, a po zakończeniu prac otrzymujesz pełną dokumentację filmową i fotograficzną. Nasza usługa live streaming pozwala na przekazywanie obrazu w czasie rzeczywistym na Twoją stronę internetową lub na platformy streamingowe, takie jak YouTube czy Facebook.

  Timelapse z budowy

  Nasza usługa timelapse polega na stworzeniu efektownego filmu, który obejmuje wszystkie etapy budowy. Dzięki zastosowaniu kilku kamer na stałe zamontowanych w jednym miejscu, możemy nagrywać bez względu na warunki atmosferyczne. W efekcie otrzymujesz zmontowany film, który obrazuje powstawanie inwestycji od pierwszej łopaty wbitej w ziemię do dnia oddania budowli.

  Inspekcje budowlane dronem

  Nasze inspekcje budowlane dronem pozwalają na wykrywanie usterek podczas trwania prac budowlanych. Dzięki zastosowaniu drona możemy przeprowadzać inspekcje w trudno dostępnych miejscach, co pozwala na szybsze wykrycie problemów i ich rozwiązanie. Po wykonaniu inspekcji otrzymujesz materiał w formie filmu, który może być wykorzystany do dokumentacji postępów prac lub w celach szkoleniowych.

  Zapoznaj się z naszą ofertą usług na Eventmoviefilmy reklamowe i filmy promocyjne oraz VIDEO-DRONEzdjęcia z drona i filmy z drona.

  Eventmovie

  Eventmovie

  – filmy reklamowe, filmy promocyjne

  Filmy promocyjne

  Naszą specjalizacją są filmy promocyjne, które stanowią wyrazistą wizytówkę firmy. Stawiamy na nowoczesność! W naszym portfolio znajdują się filmy korporacyjne, reklamowe, spoty social media. Wiemy jak wykorzystać potencjał produkcji filmowej w twojej firmie oraz na co uwagę zwracają widzowie. Dzięki temu mamy pewność, iż nasz film korporacyjny będzie skutecznym narzędziem reklamowym.

  Filmy reklamowe

  Tworzymy również filmy reklamowe – tworzone przez nas treści doskonale komponują się ze strategią marketingową. Przygotujemy atrakcyjny film reklamowy na facebook, instagram, na stronę internetową lub film korporacyjny. Zapewniamy przygotowanie scenariusza, nagranie odpowiednich ujęć, montaż filmu, postprodukcję, animację, dźwięk do filmu, nagranie wywiadów, nagranie timelapse, wykonanie zdjęć, porady w zakresie emisji telewizyjnej i emisji w kanałach social media.

  Eventmovie to najlepsze filmy reklamowe i filmy promocyjne.

  Sprawdz nas na Eventmovie oraz VIDEO-DRONE

  Filmowanie z drona

  Filmowanie z drona, z lotu ptaka, filmy z drona | Video-Drone

  Filmowanie z drona zyskuje coraz większą popularność. Dziś tego typu ujęcia można spotkać niemal w każdej, profesjonalnej produkcji filmowej i nie ma co się ku temu dziwić – zdecydowanie podnoszą bowiem atrakcyjność całej realizacji. VIDEO-DRONE z powodzeniem wykonuje ujęcia z lotu ptaka na terenie Gdańska oraz innych miast np. Poznania, Warszawy, Gdyni czy Krakowa. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz aktualną wiedzę na temat trendów filmowych. Wszystko to sprawia, że klientom m.in. z Gdańska jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi, takie jak filmy z drona czy zdjęcia lotnicze. Nasze zdjęcia z powodzeniem są wykorzystywane na szeroką skalę zarówno w telewizyjnych produkcjach reklamowych, jak i w filmach promocyjnych m.in. dla firm czy osób prywatnych.

  Filmy z drona na różne okazje

  Bezzałogowe statki powietrzne warto też wynająć przy okazji targów oraz imprez integracyjnych. Co więcej, filmy z drona są znakomitym materiałem promocyjnym. Można je wykorzystać do rozpropagowania działalności danej firmy, a w konsekwencji pozyskania nowych klientów bądź partnerów biznesowych. To jeszcze nie koniec korzyści, jakie niesie za sobą filmowanie z drona. Opisywane techniki znajdują zastosowanie na wielu innych płaszczyznach. Drzemiący w nich potencjał coraz częściej doceniają pośrednicy sprzedaży nieruchomości oraz przedstawiciele branży architektonicznej, na przykład projektanci. Filmy z drona służą do tworzenia map 3D, a także wizualizacji ogrodów i działek. W efekcie ułatwiają zagospodarowanie przestrzeni wokół domu lub obiektów użyteczności publicznej. Za pomocą bezzałogowych statków powietrznych można również monitorować stan pól i lasów, a co za tym idzie – szybciej reagować na potencjalne niebezpieczeństwa.

  Filmowanie dronem w Gdańsku – ile kosztuje usługa?

  Filmowanie dronem w Gdańsku cieszy się rosnącą popularnością, a usługi są dostępne dla każdego. Koszt takiej usługi zależy od różnych czynników, takich jak:

 • Rodzaj usługi – zdjęcia lub filmy – jeden wylot to: minimum do 10 zdjęć lub do 10 minut ujęć wideo.
 • Użyty sprzęt – dron DJI INSPIRE 2 PRO – X5s RAW, DJI Mavic 3 lub DJI Air 2S (DRON).
 • Ilość lotów – jeden wylot, kilka wylotów, pół dnia zdjęciowego lub cały dzień zdjęciowy.
 • Miejsce zlecenia – koszty logistyczne (dojazd, noclegi, wyżywienie, akredytacje).
 • Forma przekazania materiału – wersja oryginalna (surówka) lub po montażu/obróbce.
 • W wypadku większej liczby lokalizacji podczas jednego zlecenia stosujemy atrakcyjne ceny obniżające koszt całej realizacji.

  cennik filmowania z drona

  Pakiet 15 zdjęć lub 20min filmu

  od300zł
  • DJI MAVIC
   AIR 2s
  • czas lotu – 1 x 25min
  • 20MPx (5472 x 3648 pikseli)
  • 5.4K 30p / 4K 25-50p / FHD 25-120p
  • obróbka od 100zł

  cennik filmowania z drona

  Pakiet 15 zdjęć lub 25min filmu

  od450zł
  • DJI MAVIC 3
   + ZOOM x7
  • czas lotu – 1 x 40min
  • 20MPx (5280 × 3956 pikseli)
  • 5.1K 60p / 4K 25-120p / FHD 25-200p
  • obróbka od 100zł

  cennik zdjęć z drona

  Pakiet 10 zdjęc lub 10min filmu

  od600zł
  • DJI Inspire 2 RAW CinemaDNG – X5s
   DJI MFT 15mm f/1.7
  • czas lotu – 1 x 15min
  • 20.8MP (5280 × 3956 pikseli)
  • 5.2K 25p 12-bit / 4K 50p / FHD 120p
  • obróbka od 100zł

  cennik filmu z drona

  Pakiet 10 zdjęć lub 2-15min filmu

  od600zł
  • DJI AVATA – DJI FPV
   GEPRC CINELOG 25
  • czas lotu – 1 x 2-15min
  • 23MP (5280 × 3956 pikseli)
  • 5.3K 60p / 4K 25-120p / FHD 25-120p
  • obróbka od 1000zł

  Cennik i oferta dostosowane do klienta

  Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też nasze ceny za usługi filmowania dronem są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Przed przystąpieniem do współpracy, przygotowujemy wycenę na podstawie przekazanych nam informacji, uwzględniając takie czynniki jak: rodzaj zlecenia, czas trwania, zasięg oraz dodatkowe usługi. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz transparentność w kwestii kosztów.

  Przykładowy cennik:

 • Ceny zaczynają się już od 300zł brutto – do 15 zdjęć przy jednym wylocie lub 20min filmu.
 • Od 600zł brutto nagrania do 40 min lub 30 zdjęć (2 loty po 25min)
 • Od 1000zł brutto za 1 godzinny materiał filmowy lub 60 zdjęć (4 loty po 25min)
 • Od 1600zł brutto za pełny dzień filmowy/zdjęć
 • Szczegółowy cennik znajdziesz na naszej stronie VIDEO-DRONE

  Filmy z drona – kreowanie wizerunku i promocja firmy

  Wykorzystanie filmów z drona w celu kreowania wizerunku i promocji firmy staje się coraz bardziej popularne. Z powodzeniem można je zastosować w celu wzmocnienia działalności marketingowej i dotarcia do szerszej grupy odbiorców. Dzięki ujęciom z powietrza, możliwe jest ukazanie działalności firmy z zupełnie nowej perspektywy, co z pewnością wpłynie na zainteresowanie klientów i partnerów biznesowych.

  Filmowanie z drona – wielofunkcyjne zastosowanie

  Filmowanie z drona jest nie tylko wykorzystywane w branży filmowej, reklamowej czy nieruchomości. Tego typu usługi znajdują zastosowanie również w monitorowaniu infrastruktury miejskiej, ocenie stanu dróg czy kontroli stanu ekologicznego terenów. Dzięki filmom z drona można szybko i skutecznie zareagować na ewentualne problemy, zmniejszając tym samym koszty związane z późniejszymi naprawami czy renowacjami. Film z budowy to niezbędny element każdej udanej inwestycji, ponieważ dostarcza wiele korzyści dla deweloperów, inwestorów, firm budowlanych oraz klientów.

  Film z drona – wsparcie dla sportu i kultury

  Filmy z drona to również idealne rozwiązanie dla przedstawicieli branży sportowej i kulturalnej. Ujęcia z powietrza idealnie sprawdzają się podczas tworzenia relacji z zawodów sportowych, eventów czy koncertów. Dzięki filmom z drona, widzowie mogą doświadczyć pełnego zasięgu wydarzeń, a organizatorzy zyskują możliwość atrakcyjnego przedstawienia swojej oferty.

  Filmowanie z powietrza – indywidualne podejście

  W naszej firmie VIDEO-DRONE każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Staramy się dostosować nasze usługi do potrzeb i oczekiwań klientów, by zapewnić im jak najlepsze rezultaty. Szanujemy ich czas i budżet, a także dbamy o komfort współpracy. Niezależnie od charakteru zlecenia, gwarantujemy terminową realizację, profesjonalizm i pełne zaangażowanie.

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach filmowania z drona i umówić się na spotkanie. Pomożemy Ci wykorzystać możliwości, jakie dają filmy z drona, do promocji Twojej firmy, wydarzenia czy projektu. Razem opracujemy koncepcję filmu, która najlepiej odda charakter i wartości Twojej marki.

  Nasze technologie – najwyższa jakość

  W firmie VIDEO-DRONE wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie filmowania dronem, co pozwala nam na realizację najbardziej wymagających zleceń. Nasze drony są wyposażone w zaawansowane kamery o wysokiej rozdzielczości, stabilizatory obrazu oraz systemy nawigacji, które zapewniają doskonałą jakość zdjęć i filmów. Pracujemy również na specjalistycznym oprogramowaniu, które pozwala na efektywne i precyzyjne montaż oraz obróbkę materiałów.

  Bezpieczeństwo i zgody – nasz priorytet

  Jako profesjonalna firma filmująca dronem, dbamy o bezpieczeństwo oraz przestrzeganie wszelkich obowiązujących przepisów i regulacji. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i uprawnienia, które pozwalają nam na legalne wykonywanie usług filmowania dronem. Ponadto, przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, zawsze uzyskujemy niezbędne zgody i pozwolenia, aby uniknąć ewentualnych problemów prawnych.

  VIDEO-DRONE – pasja i profesjonalizm

  W naszej firmie VIDEO-DRONE łączymy pasję do filmowania z drona z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jesteśmy zespołem ludzi, dla których praca z dronami to nie tylko źródło dochodu, ale również pasja i sposób na realizację własnych pomysłów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i zadowolenie naszych klientów.

  Rozwiązanie dla wszystkich branż

  W VIDEO-DRONE doskonale zdajemy sobie sprawę, że filmowanie dronem może być wykorzystywane w różnych branżach. Dlatego też oferujemy usługi dla klientów z szerokiego spektrum dziedzin, takich jak:

 • Nieruchomości – profesjonalne filmy reklamowe z drona to doskonałe narzędzie prezentacji nieruchomości na sprzedaż czy wynajem. Możemy przygotować imponujące filmy prezentujące domy, apartamenty, tereny inwestycyjne czy obiekty komercyjne.
 • Budownictwo i inwestycje – korzystając z naszych usług, możesz monitorować postęp prac budowlanych, dokumentować wykonane prace czy prezentować gotowe inwestycje. Filmy promocyjne z drona to również świetny sposób na wizualizację przyszłych projektów.
 • Turystyka i hotelarstwo – atrakcyjne filmy z drona prezentujące walory turystyczne regionu, hotel czy ośrodek wypoczynkowy, z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych klientów i gości.
 • Wydarzenia i imprezy – zarejestruj wyjątkowe chwile, takie jak śluby, konferencje, festiwale czy wydarzenia sportowe, w niezwykle dynamiczny i profesjonalny sposób.
 • Reklama i marketing – filmy z drona to świetny sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji i przyciągnięcie uwagi odbiorców. Wykorzystaj nasze usługi filmowania z drona do stworzenia efektownych reklam, spotów promocyjnych czy filmów korporacyjnych.
 • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Jeśli chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje filmowanie dronem, zachęcamy do skontaktowania się z nami. VIDEO-DRONE to firma, która łączy pasję, profesjonalizm i zaangażowanie. Zapewniamy indywidualne podejście, najwyższą jakość usług oraz terminową realizację zleceń. Wybierając nas, zyskujesz partnera, który pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie i kreować wizerunek, który przyciągnie uwagę klientów i partnerów.

  Zapoznaj się z naszą ofertą usług na Eventmovie oraz VIDEO-DRONEzdjęcia i filmy reklamowe z drona

  Film z drona Gdańsk

  Film z drona Gdańsk

  Tworzymy profesjonalne filmy z wykorzystaniem drona. Opieramy się na doświadczeniu i badaniu potrzeb klienta. Wiemy jak wykorzystać potencjał drona w produkcji filmowej. Wiemy na co uwagę zwracają widzowie, dzięki temu mamy pewność, iż nasza realizacja filmowa będzie skutecznym narzędziem reklamowym i promocyjnym. Filmy z drona pokazują nową perspektywę i gwarantują niesamowite ujęcia, a efekt produkcji filmowej zapada długo w pamięci.

  W realizacjach wykorzystujemy profesjonalnego drona z możliwością zmiany obiektywów, materiał filmowy dostarczamy w rozdzielczości 4K przy 25-50kl/s.

  Zajmujemy się od lat produkcją filmową do TV, tworzeniem filmów korporacyjnych, filmów biznesowych oraz produkcji promocyjnej i reklamowej.

  Film z drona Gdańsk, filmowanie dronem Gdańsk, zdjęcia z drona Gdańsk, filmy z drona Trójmiasto, produkcje filmowe Gdańsk.

  Zapoznaj się z naszą ofertą usług na Eventmoviefilmy reklamowe i filmy promocyjne oraz VIDEO-DRONEzdjęcia z drona i filmy z drona.